Hall of Fame

De Hall of Fame van de Prima Donna Kaas Volleybalschool 
Om in onze Hall of Fame te komen moet je minimaal één seizoen getraind hebben bij onze volleybalschool.
Daarnaast één of meerdere seizoenen hebben gespeeld in de Top of Eredivisie of tot de selectie hebben behoord van pre-, jeugd of jong Oranje.
Iemand vergeten te vermelden? Geef het door, mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

UPDATE 12-01-2020

naam m/v jeugd/Jong Oranje club(s) Hoogste niveau club 2019-2020 niveau 2019-2020
Niels de Vries m jong Oranje + Oranje VCC'92 / PDK Huizen / Lycurgus Bundesliga (A) Union volleyball raiffeisen waldviertel Bundesliga (A)
Mats Bleeker m jeugd + jong Oranje VCC'92 / PDK Huizen eredivisie Taurus eredivisie
Daan Haanappel m jeugd + jong Oranje Inter Rijswijk eredivisie Taurus eredivisie
Jens de Hoogh m jong Oranje vv Keistad / Zwolle eredivisie Taurus eredivisie
Markus Held m jeugd + jong Oranje SSS eredivisie Talent Team eredivisie
Leon Luini m jeugd + jong Oranje Italië / PDK Huizen / Compaen eredivisie Talent Team eredivisie
Jesper van Muijden m jeugd + jong Oranje Madjoe / Compaen eredivisie Vocasa eredivisie
Sjoerd Zegwaard m jeugd + jong Oranje Oberon / PDK Huizen eredivisie Talent Team eredivisie
Cas Abraham m jeugd + jong Oranje SSS / Talent Team / Dynamo eredivisie SSS eredivisie
Hugo van Garderen m   Allvo / PDK Huizen / SV Dynamo eredivisie SSS eredivisie
Timothy Scheffers m jeugd Oranje Nesselande eredivisie ZVH eredivisie
Koen Baas m   VCH eredivisie Zaanstad eredivisie
Martijn de Haan m jeugd + jong Oranje SV Land Taurus eredivisie Sliedrecht sport 2 1e divisie
Laurens Engel m jong Oranje PDK Huizen / Talent Team eredivisie Scylla x
Hugo van Veen m jeugd Oranje + BTN Amstelveen / PDK Huizen topdivisie Dynamo 2 topdivisie
Lars Hogeveen m   Amstelveen / PDK Huizen topdivisie Dynamo 2 topdivisie
Sven de Koe m   PDK Huizen topdivisie Protos topdivisie
Lode Notermans m   vv Utrecht topdivisie Protos topdivisie
Jary Kroon m jeugd + jong Oranje Odin / Compaen topdivisie Jonas /Croonenburg 3e divisie
Martijn van Rooijen m jeugd Oranje PDK Huizen 1e divisie PDK Huizen 1e divisie
Michiel Koster m   PDK Huizen 1e divisie PDK Huizen 1e divisie
Kasper Lemminga m   Amstelveen 1e divisie PDK Huizen 1e divisie
Jeffrey Roest m   PDK Huizen 1e divisie PDK Huizen 1e divisie
Max Cristina m   SSS 1e divisie PDK Huizen 1e divisie
Jesse Zegeling m   vv Utrecht 1e divisie PDK Huizen 1e divisie
Ties Cornelissen m jeugd Oranje Skunk 1e divisie Vocasa 2 1e divisie
Robin van Zijl m   Westenholte 1e divisie Zwolle 1e divisie
Martijn Rijksen m   VCV 1e divisie VCV 1e divisie
Wouter Renger m   VCV 1e divisie VCV 1e divisie
Gijs Brandsen m   vv Zaanstad 1e divisie Madjoe 2e divisie
Bas Roosendaal m   vv Zaanstad 1e divisie Madjoe 2e divisie
Lennaert Hogenhout m BTN VVH / PDK Huizen 2e divisie Dynamo 3 2e divisie
Robin Schols m jeugd Oranje SV Land Taurus 1e divisie Taurus ?
             
Anna Mebus v jeugd Oranje Allvo / PDK Huizen / Alterno / Kanti Schaffausen (CH) NLA (CH) TC Volley Düdingen (CH) zwitserland
Susanne Kos v jeugd + jong Oranje + BTN PDK Huizen / Talent Team eredivisie Eurosped eredivisie
Emma Rekar v jeugd Oranje PDK Huizen / Oskam Taurus eredivisie Sliedrecht sport eredivisie
Ana Rekar v BTN PDK Huizen / Oskam Taurus eredivisie Sliedrecht sport eredivisie
Annemiek Manschot v   Sliedrecht sport eredivisie Sliedrecht sport eredivisie
Iris Vos v jeugd + jong Oranje   eredivisie Talent Team eredivisie
Marjolijn Oskam v jeugd + jong Oranje Taurus / Talent Team eredivisie Alterno eredivisie
Bjorna Gras v   VCN eredivisie Regio Zwolle eredivisie
Famke Boonstra     PDK Huizen eredivisie Talent Team eredivisie
Rianne Stok v jeugd Oranje Spaarnestad topdivisie vv Utrecht topdivisie
Annick Meijers v jong Oranje Talent Team eredivisie Italië eredivisie
Alinda Dersjant v jeugd Oranje Keistad / PDK Huizen 1e divisie   ?
Mira Innemee v jeugd Oranje Gemini / PDK Huizen / Oskam Taurus eredivisie PDK Huizen topdivisie
Kyra van Bummelen v jong Oranje       ?
Catja Weijzen v   Oskam Taurus eredivisie Oskam Taurus eredivisie
Savanna Gulijk v   vv Utrecht topdivisie vv Utrecht topdivisie
Daphne Jacobs v   Oskam Taurus topdivisie Oskam Taurus 2e divisie
Femke de Joode v   Oskam Taurus topdivisie Zaanstad topdivisie
Sidney Jacobs v   Oskam Taurus topdivisie Oskam Taurus topdivisie
Lisa Luini v   Amstelveen / PDK Huizen topdivisie US Amsterdam topdivisie
Contact : Prima Donna Kaas Volleybalschool Postbus 8015 1201 HA Hilversum primadonnakaasvolleybalschool@gmail.com