• bannerSitePDKVS1

  • PDKVS 6
  • PDKVS 7
  • PDKVS 8
  • bannerSitePDKVS3
  • bannerSitePDKVS5
  • PDKVS 9
  • PDKVS 11

Deze week

No events

Toernooien

No events

TT eindtoernooi 2022

Op 15 mei organiseren wij een eindtoernooi voor Training Centra
Voor meiden en jongens A gaan we een onderling toernooi spelen, het schema staat onderaan dit bericht.

15 mei 2022
topsporthal de Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442 LB Purmerend
Wedstrijdleiding en EHBO; René van der Veen en Peter Peeperkorn
Toernooileider; Frits Bleeker 

Spelregels

Algemeen
we spelen niet op tijd, de aanvangstijden zijn een richtlijn. Veld leeg = max. 10 minuten inspelen en direct beginnen
Mochten we gedurende het toernooi uitlopen, dan kan de wedstrijdleiding de sets inkorten.
Teams moeten zelf voor een scheidsrechter zorgen, dit mogen ouders, spelers of coaches zijn. Mits bekend met de spelregels
Dit is een toernooi om te lten zien wat je afgelopen jaar geleerd hebt, winnen is niet belangrijk en er zijn daarom ook geen prijzen.
Uiteraard snappen we dat je wilt winnen, daar moet je natuurlijk wel je best voor doen, maar iedereen moet spelen en vooral plezier hebben!

CMV
spelregels CMV niveau 6
2 sets tot en met 20 met 2 punten verschil

MC
spelregels Topklasse
2 sets tot en met 25 met 2 punten verschil
(kruis)finales etc; bij gelijke stand; meeste punten voor is winnaar; bij ook gelijke punten, doorspelen tot 2 punten verschil

JC
spelregels Topklasse C
3 sets per wedstrijd, 1e+2e set tot en met 25 en 3e set tot en met 15, 2 punten verschil (ook bij 2-0 een derde set!)

MB
spelregels Topklasse B
2 sets tot en met 25 met 2 punten verschil (1-1 gelijk spelen is dus mogelijk)

JB
spelregels Topklasse B
3 sets per wedstrijd tot en met 25, 2 punten verschil (ook bij 2-0 een derde set!)

MA + JA
 2 sets tot en met 20 met 1 punten verschil (1-1 gelijk spelen is dus mogelijk)
We tellen bij de A poule de gewonnen punten (Voorbeeld; set 20-17, de winnaars hebben beide 20 punten en de verliezers beide 17 punten)

Schema 

  veld 4   uitslag in punten   veld 5   uitslag in punten
  team A   team B   set 1   set 2   team C   team D   set 1   set 2
12:30 Yoek Timo - Martijn Viggo             12:30 Thomas Robert - Sjoerd Nova            
  Aike Puck - Daphne Jasmijn       Denise Circe - Marit Yaelle    
                                               
13:15 Yoek Martijn - Thomas Sjoerd             13:15 Timo Viggo - Robert Nova            
  Aike Daphne - Denise Marit       Puck Jasmijn - Circe Yaelle    
                                               
14:00 Yoek Nova - Timo Sjoerd             14:00 Martijn Robert - Viggo Thomas            
  Jasmijn Denise - Daphne Circe       Puck Marit - Aike Yaelle    
                                               
14:45 Yoek Thomas - Timo Robert             14:45 Martijn Sjoerd - Viggo Nova            
  Jasmijn Yaelle - Daphne Marit       Puck Circe - Aike Denise    
                                               
15:30 Yoek Viggo - Martijn Nova             15:30 Timo Thomas - Robert Sjoerd            
  Yaelle Denise - Circe Aike       Marit Jasmijn - Daphne Puck    
                                               
16:15 Yoek Viggo - Thomas Timo             16:15 Nova Daphne - Jasmijn Aike            
  Yaelle Sjoerd - Martijn Robert       Circe Marit - Puck Denise    
17:00                       17:00                      

Contact : Prima Donna Kaas Volleybalschool Postbus 8015 1201 HA Hilversum primadonnakaasvolleybalschool@gmail.com